Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Walter Smith hayranları ve kaleciyi övüyor

  • Listed: Eylül 1, 2018 3:00 pm

Escort İlan Açıklaması


Walter Smith hayranları ve kaleciyi övüyor

UEFA, geçen ayki Europa League turnuvasında PSV Eindhoven’e yaptığı iddialı tezahürat için Ibrox kıyafetini kırmaya hazırlanıyor.
Ve müdür Smith, hayranların turnuvalardan atılmaya başlamadan önce, oyuncuların davranışlarını sıralamak için Hamilton’da dün 1-0 SPL’lik bir galibiyetle itiraz ettiler.
Şarkılar maç sırasında büyük ölçüde temizdi, 44. dakikada Nikica Jelavic serbest vuruşu yaptı ve Smith, kulübü otoritelerle tekrar sıcak suya sokacak kadar az şey duyduğunu itiraf etti.
Smith şöyle dedi: “Buna iyi bir tepki var gibi görünüyor, bu yüzden, umarım, bu devam eden bir özellik olacaktır. Eğer öyleyse, bu her şeyden iyidir.”
Smith ayrıca, kaleci Allan McGregor’a Dougie Imrie’nin ilk yarısını penaltıdan kurtardığı ve Accies alt Jim McAlister’i 75. dakikada bir düşürdüğünü gören iyi bir görüntü için övgüde bulundu.

    
        
            Her zaman kazanmayı hedefliyoruz, ama performansla mücadele ettik.
                Walter Smith
            

    Ibrox patronu şunları söyledi: “Allan geç bizim için son derece iyi oynadı. Bugün iyi bir penaltı kurtardı ve oyunun ikinci yarısında iyi bir tasarruf sağladı.
“Bizim için önemli zamanlarda çok iyi işler yapıyor, önemli tasarruflar yapıyor. O sıralarda son derece iyi olan oyuncularımızdan biri. ”

Ancak Smith, adamlarının New Douglas Park’taki yüksekliklere çarpmadığını ve Madjid Bougherra, Lee McCulloch ve Kirk Broadfoot’un kadroyu yenilemeye çabuk döndüğünü görmek ister.
Aynı zamanda Vladimir Weiss’in, dün yapılan iddialara rağmen sahayı kırık bir ayağıyla aldıktan sonra tekrar Rangers için oynamayacağını söyleyerek kampanyanın sonuna kadar dönebileceğine inanıyor.

    Smith şunları kabul etti: “Her zaman kazanmayı hedefliyoruz, ancak performansla mücadele ettik. Bu konuda hiç şüphe yok. Oyunun ve Hamilton’ın hızına hiç çıkmadık, her zamanki gibi, çok zorlaştırdı.
“Hedefi belirli bir parçadan elde etmeyi başardık ve sadece gerekli seviyeyi düşünürken oynadığımız tüm maçta gerçekten bir ya da iki büyü vardı.
“Ancak bazı oyuncularımızın son dönemde biraz futbol oynadığını düşündüğünüzde, bir galibiyet almayı çok sevdim.
“Salı günü Weiss bir uzman görecek, ancak sezonun geri kalanı için dışarı çıkacağını düşünmüyorum.

    “Sezonun bitiminden önce geri dönmemiz gereken birkaç şey var, çünkü bu kesinlikle bize yardımcı olacak.Lee McCallloch tartışmasız bu yıl oyuncunun başına gidiyordu, bu yüzden uzun bir süre onu kaçırdık. .
“Aynı oyunculardan çok fazla şey istiyoruz ve genel olarak her hafta bize veriyorlar. Onlar hakkında herhangi bir şikayet yoktur.
“Eminim Çarşamba günkü Pittodrie’deki oyunda iyi bir tepki göstereceğiz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.