Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Peter Houston aziz patron ile bir sorun var

  • Listed: Eylül 1, 2018 1:00 pm

Escort İlan Açıklaması


Peter Houston aziz patron ile bir sorun var

St Johnstone patronu, Saints’ın 15 dakika sonra Steven Anderson’ın gönderilmesini istediği iddiasıyla Danny Swanson’un bütünlüğünü sorguladıktan sonra geldi.
Ama öfkeli Houston, oyuncunun savunmasına sıçradı ve McInnes’in Anderson’a iki kez rezerve edildikten sonra ama Eylül’de bir oyunda parkta kalmasının ardından eve daha yakından bakması gerektiğinde ısrar ediyor.
Houston şöyle dedi: “Başka bir yönetici oyuncularımın dürüstlüğü ve dürüstlüğünü sorduğunda beni rahatsız ediyor. Derek McInnes’un bir dalış yaptığı düşünülen Danny Swanson olduğunu farz ediyorum.
“Cam evdeki insanlar taş atmamalı ve Derek başka birini eleştirmeden evine daha yakından bakmalı.
Steven Anderson’ın Tannadice’de iki sarı kart göstermesine rağmen hala parkta kaldığı sezonda daha erken düşünmeniz gerekiyor.

    
        
            Başka bir yönetici oyuncularımın dürüstlüğü ve bütünlüğünü sorduğunda beni rahatsız ediyor
                Peter Houston
            

    “Brian Winter gibi iyi ve dürüst bir hakeme sahip olabilirdi, o zaman dürüst olmanın ve ikinci rezervasyonunun olduğu gerçeğine sahip olmanın bir hayli sıkıntısı vardı.
“Ama öyle bir şey yapmadı ve Brian tüm olay boyunca kurumaya takılmak için etkin bir şekilde ayrıldı. Dürüst olan Derek McInnes nerede konuşuyor?” Houston ayrıca Swanson’u savundu ve oyuncunun daldırmadığı konusunda ısrar etti.
O ekledi: “Danny Swanson oyunda tanıdığım en dürüst oyunculardan biridir.
“Hiçbir zaman bir dalgıç olmamıştı ve onunla sinirlendiğim tek şey, bazen kendini zorluklara soktuğu zaman. Oyunculara koşarken koşuyor ve harika bir yeteneğe sahip. diğerleri.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.