Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Konsey evinde bir yüzme havuzu ile 2m £ araba crook için 10 yıl

  • Listed: Eylül 1, 2018 6:00 am

Escort İlan Açıklaması


Konsey evinde bir yüzme havuzu ile 2m £ araba crook için 10 yıl

33 yaşındaki Greedy David Frost, İngiltere’nin kuzeyinde, Audis, Range Rovers ve BMW’ler dahil olmak üzere toplam 2,5 milyon sterlin değerinde bir değere sahip yüzlerce lüks otomobilin çalındığı bir çetenin elebaşlarından biriydi. Asıl fiyat.
Şimdi Doncaster Crown Mahkemesi’nde çalıntı malları ele almak için iki komplo suçundan suçlu olan iki yaşındaki Frost, havuzun polis tarafından suçlarının gelirlerinin bir kısmını telafi etmeye çalışırken yüzleştiğini düşünüyor.
Baş Müfettiş Yardımcısı Bob Sanderson, polisin Suç Yasası Gelirleri altındaki yüzme havuzunu kaldırmaya çalışacağını söyledi.
Dedi ki: “Bu insanların, yüzlerce kurban için, suçları daha da çirkin kılan şeylere hiç bir ilgisi yok.
“Her şeyden rahatsız olanlar kar ve onların lüks yaşam tarzlarıydı. Bu bireylerin sahip oldukları varlıklara bakarak, onların araçlarının çok ötesinde yaşıyorlar ve evet, yüzme havuzunu da dahil ettim. ”

    Frost ve karısı Lisa, geçen ay manşetlere, Güney Yorkshire’daki yoksun bir eski çukur köyü olan Rossington’daki konsey evlerinin arka bahçesindeki 15ft uzunluğundaki havuza sıçradıklarında vurdular.
Bayan Frost, kocasının işinden ikinci el bir araba satıcısı olarak para kullandığını ve evinin havuzdan satın alınması için elde ettiği karı kullandığını iddia etmişti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.