Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Codmother … dilini £ 4m olan balık taster

  • Listed: Eylül 1, 2018 5:00 am

Escort İlan Açıklaması


Codmother … dilini £ 4m olan balık taster

Young’s Seafood’deki patronlar, çalışan Jenny Douglas’ın damağını korumak için çok gariptir ve olağandışı bir sigorta poliçesi için yılda 32.000 £ ödemeye hazırdır.
Onun dil, tat tomurcukları ve koku alma duygusu, Heidi Klum’un 1,150,000 £ bacak ve şarkıcı Bruce Springsteen’in 3.500.000 sterlinlik sesinden daha değerli olacaktır.
Grimsby’den Jenny, her gün 60 adet deniz mahsulünü Young’ın ana balık tadı olarak deniyor.
Tatlarını azaltabilen baharatlı yiyeceklerden, sıcak içeceklerden ve alkolden kaçınarak varlıklarını korur.
Jenny şöyle dedi: “İşimi seviyorum. Ürünlerimizin müşterilerimize mümkün olan en taze, en lezzetli ve en lezzetli balıkları vermesini sağlarım.
“İş yerinde çok fazla balık yediğim halde, evde de balık yemekten zevk alıyorum.
“Haftada en az iki öğün yemek yiyorum. Halibut ve morina favorilerim. Ancak, gerçekten sevmediğim bir şey var ve bu balık kemikleri. ”

    Jenny’nin balık tutkusu, Grimsby rıhtımından derin deniz balıkçılığı yapan büyükbabasından geliyor.
Bana şöyle dedi: “Bana deniz ürünlerinin temellerini, bütün balıkların tazeliğini nasıl kuracağınızı ve kemiklerin nerede bulunacağını öğretti.
“Balıklarla olan hayranlığım oradan büyüdü.”
Patronları, Londra’daki Lloyds’la damak tadına kavuşmak istiyor. Meslektaşları tarafından sevgiyle “The Codmother” lakaplı olan Jenny, her yıl Young’s tarafından satın alınan 80.000 ton balık ve deniz ürünü örneğini dener.
Patron Leendert den Hollander şunları söyledi: “Balık uzmanı olmaktan gurur duyuyoruz ve ürünlerimizin olabildiğince iyi olmasını sağlayan Jenny gibi insanlar.

    “Birinin damağını sigortalamak tuhaf olabilir ama bu, Jenny’nin ve yeteneklerinin bize ve müşterilerimize ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.