Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Azranin Bedenine Ulasabilmek

  • Listed: Haziran 14, 2018 4:44 am

Escort İlan Açıklaması


Azranin Bedenine Ulasabilmek

Bakanlar, iddialara göre, yoksul evlerden 140.000 ‘e kadar, ücretsiz anaokulu eğitimini genişletme planlarından yararlanabileceklerini iddia ediyor.
Hükümet, bazı gençlerin kayıp olduğu endişesiyle ebeveynlere çocuk bakımında daha fazla “esneklik” vereceğini belirten teklifler yayınlamaktadır.
İstişare için hazırlanan planlara göre, ücretsiz erken eğitim 7’den 7’ye kadar.
Başbakan Yardımcısı ve Liberal Demokrat lider Nick Clegg, geçtiğimiz yıl ekim ayında 15 saat ücretsiz erken eğitim gören yoksul ailelerden iki yaşındakilerin hepsine vermeyi planladığını duyurdu.
İngiltere’deki üç ve dört yaşındakilerin hepsi şu anda bu tutar için uygundur.
Mevcut sistemde, ilk olarak son hükümet tarafından sunulan, en dezavantajlı iki yaşındakilerin bazıları da 10-15 saatlik ücretsiz erken eğitim almaktadır.
Bakanlar, bu gençlere yönelik serbest yerlerin sayısının yılda yaklaşık 20.000’den yaklaşık 140.000’e yükseleceğini iddia etti.
Çocuk bakanı Sarah Teather şunları söyledi: “Daha fazla çocuğun tüm erken eğitim haklarına erişebilmesini istiyoruz. Çoğu zaman, en dezavantajlı çocuklar haklarını elde edemiyorlar.”
O şunları ekledi: “Ayrıca, hakların daha esnek olmasını da istiyoruz, böylece çocuklar erken eğitimden mahrum kalmayacak ve ebeveynler işlerini ve aile hayatlarını daha kolay dengelemeye yardımcı olabilir.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.