Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Afrodit Tanricasi Dul Bayanin Hikayeleri Okumalisin

  • Listed: Haziran 13, 2018 8:44 am

Escort İlan Açıklaması


Afrodit Tanricasi Dul Bayanin Hikayeleri Okumalisin

Toma, İngiltere’de bir hakem değişim programının bir parçası ve Brentford ile Basingstoke arasındaki ilk tur maçında görev yapmak üzere seçildi.
Programın bir parçası olarak, İngiltere’nin geçen yıl dostça Meksika’yı oynadığı sırada hakem olan Toma, Bolton ve Sunderland arasında bir yedek takım oyunu ve ayrıca bir Konferans Kuzey fikstürü aldı.
2008’den bu yana Japonya’nın J Ligi’nde düzenli olarak görev yapmaktaydı. FA’nın hakem komitesi Başkanı David Elleray şunları söyledi: “Toma dünya çapında bir hakem ve atanması FA Kupası’nın gerçekten küresel çekiciliğe sahip olduğunu gösteriyor.”
Basingstoke’in yöneticisi, FA Cup şoklarını bilen bir adam. Frank Gray, 1975’te Lütten olmayan Wimbledon’la 0-0 berabere kalan Leeds United tarafının bir parçasıydı.

    O zamanlar United, lig şampiyonu iken, tekrar tekrar kaybeden Wimbledon, hala Güney Ligi’nde bulunuyordu.
Nottingham Ormanı ile Avrupa Kupası’nı kazanmaya giden Grey, Arılara karşı bir üzüntüye neden olması için Konferans Güney’sini arıyor.
Dedi ki: “League of Wimbledon oynadığımızda, FA Cup’daki ilk deneyimim Leeds’ti.
Bizi Elland Road’daki bir çekilişle tutmayı başardılar ve tekrar tekrar kendi kaleme aldığımız için şanslıydık.
“Kızgınlıkların olabileceğini biliyorum ve umarım bir tane olabiliriz ama kolay olmayacak. Ligde iyi oynuyorduk ve sadece bir kez kaybettik – geçen hafta Dorchester’da. ”

    Jimmy Quinn, bir Nantwich zaferinin kendisine Kuzey İrlanda işini verebileceğine inanıyor, ancak FA Cup’ın en eski oyuncusu olan 51 yaşında olma şansını yok edecek.
Evo-Stik Premier Division kıyafeti Nantwich’in yüzü Lig’in bir tarafı MK Dons, ancak eski Kuzey İrlanda forvet Quinn, misyonunu imkansız hale getirdiğinde ülkesini yönetme şansını artıracağına inanıyor. Quinn, “İşle bağlantılı oldum ve ilgileneceğim” dedi.
Bu, ilk kez Nanswich’in, MK Dons’ın altındaki altı seviyesinin, 127 yıllık tarihlerinde ilk turda uygun bir yere ulaştı.

    Quinn son zamanlarda bankta ortaya çıktı ve Manchester City ve Manchester United efsanesi Billy Meredith’in en eski FA Cup oyuncusu olarak rekorunu kırdı.
Meredith, 1924’te Newcastle’a karşı yarı finalde City’e döndüğünde 49 yıl 245 gündü.
Ancak Quinn şunları söyledi: “Sadece savunma pozisyonlarını ele alıyordum ve şu an yeterli cesetlerimiz var.
Adamın bankta daha genç bir oyuncuyu ele geçirmesi belki de doğru değil. ”
❑ FANS, artık Budweiser ile her FA Cup için maçın hangi oyuncuya verildiğine karar verecek.

    Budweiser Man-of-the-Match ödülü, İngiltere genelindeki taraftarlar tarafından, bugünkü ilk turdan sonraki Mayıs ayının sonlarına kadar seçilecek. Oylarınızı www.facebook.com/BudweiserUK adresinde yayınlayın

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.